Upsize përdorimi, përbërja – gjeni se çfarë të bëni nëse keni gjoks të vogël

Upsize përdorimi, përbërja

Upsize përbërja, përdorimi

A janë gjinjtë e shëmtuar dhe të vogël? Apo ndoshta ka arsye nga të cilat ajo u var dhe u bë e butë? Provoni Upsize një krem ​​për zgjerimin e gjoksit. Për një kohë të shkurtër, ju do të rifitoni formën e saj, do ta zmadhoni dhe forconi atë. Përbërja e produkteve Upsize përfshin ekskluzivisht përbërës natyralë – ekstrakte bimore, ekstrakte, vajra, etj. Falë përbërjes së tij y Upsize nuk është i dëmshëm. Udhëzimet për ilaçin thonë se ai duhet të zbatohet në gjinjtë e pastruar dhe të tharë më parë. Shkruhet lehtë dhe lehtë.

Për çfarë është i aftë ilaçi?

Gjinjtë e vegjël ose të butë janë zhgënjyes. Shpesh, vajzat mendojnë për operacionin, megjithëse pasojat e operacionit janë, sigurisht, të frikshme. Një opsion më i arsyeshëm në këtë rast është kremi Bustex, i cili është absolutisht i sigurt dhe ka një kosto të pranueshme, ndryshe nga plastikat jashtëzakonisht të shtrenjta.

Nga përdorimi i produktit, mund të merrni rezultate të krahasueshme me ndërhyrjen kirurgjikale:

 • Rritja e gjirit me 2 madhësi
 • Përmirësimi i formës së bustit
 • Eliminimi i uljes
 • Shtrëngimi i lëkurës
 • Zhdukja e strijave
 • Ngadalësimi i procesit të plakjes

Efekti kompleks i Upsize do ta bëjë bustin tuaj të përsosur. Kujdesi i duhur do ta lërë lëkurën tuaj të butë, kështu që pamja e përgjithshme është e patëmetë, veçanërisht kur vishni një bluzë apo fustan zhytës. Vërtetë, pas një kursi të shtimit të gjirit, do t’ju duhet të blini sutjena të reja, por kjo nevojë nuk ka gjasa t’ju shqetësojë.

Si të përdorim Upsize?

Kremi duhet të përdoret dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje. Një kurs përdorimi për të paktën 3 – 4 javë. Pajtueshmëria me këto kushte kontribuon në arritjen e shpejtë të dëshiruar. Si rezultat, ne kemi lëkurë të lagur dhe të butë. Efekti i parë i dukshëm i zgjerimit dhe përtëritjes së gjirit bëhet i dukshëm pas një jave përdorimi të vazhdueshëm. Deri në fund të javës së pestë, ndryshimet cilësore në nivelin qelizor fillojnë të ndodhin në lëkurë. Prandaj, për të arritur rezultatin më të madh, duhet të zhvillohen disa kurse.

 • Necessaryshtë e nevojshme pastrimi i plotë dhe i butë i lëkurës në zonën e dekoltesë
 • Thani gjinjtë tuaj me lëvizje të butë blotting duke përdorur një peshqir
 • Merrni një sasi të vogël kremi Upsize dhe vendoseni në gjoksin e djathtë
 • Fërkojeni produktin me lëvizje të butë masazhi në një rreth derisa të thithet plotësisht në lëkurë
 • E njëjta gjë duhet të bëhet me gjirin e majtë
 • Përsëriteni procedurën në mëngjes dhe në mbrëmje

Mos u ngut. Procesi i përhapjes së kremës nuk duhet të shoqërohet me ndjesi të pakëndshme ose të dhimbshme. Për të marrë efektin maksimal nga ilaçi, rekomandohet t’i përmbaheni asaj dhe rezultati nuk do t’ju mbajë në pritje! Meqenëse Upsize përbëhet nga përbërës natyralë, produkti nuk ka efekte anësore ose kundërindikacione. Mund të përdoret si nga një vajzë e re ashtu edhe nga një grua e pjekur.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s